Przedsiębiorstwo Informatyczne infoCENT – Jacek Królikowski jest prężnie rozwijającą się firmą z branży komputerowej. Jednym z rodzajów naszej działalności jest sprzedaż sprzętu IT: komputerów stacjonarnych, notebooków, oprogramowania oraz wszystkich pozostałych produktów renomowanych producentów sprzętu komputerowego.

Podzespoły w naszej ofercie są sprowadzane od wielu renomowanych producentów. Przedsiębiorstwo Informatyczne infoCENT współpracuje z dostawcami, których produkty o sprawdzonej jakości i marce zapewniają stabilność i gwarancję bezawaryjnej pracy. Zróżnicowana i pełna oferta jest wynikiem stałej współpracy z producentami cieszącymi się uznaniem na całym świecie.

Dzięki podpisanym wielu umowom z większością dystrybutorów sprzętu komputerowego w Polsce mamy dostęp do niemal każdego producenta sprzętu na świecie.

Ze swej strony, każdą decyzję o nawiązywaniu współpracy z danym Producentem poprzedzamy analizą dotyczącą oferowanego produktu oraz usług, jakie Producent świadczy na rynku polskim.

Zadzwoń lub napisz i zapytaj!