Świadczymy usługi hostingowe. Oddajemy Państwu do dyspozycji miejsce na naszych serwerach na strony internetowe i multiserwisy, sklepy internetowe, konta pocztowe, różnego rodzaju dokumenty – dostępne z każdego miejsca na ziemi.

Dzięki stałej administracji i ciągłej kontroli nasze usługi hostingowe stoją na najwyższym poziomie. Z roku na rok ilość naszych klientów stale się powiększa, a pewność działania naszego hostingu i niskie ceny są naszym największym i najbardziej docenianym przez klientów atutem.

W związku z coraz większym rozwojem internetu prawie każdy ma do niego dostęp. Internet to największe źródło informacji. Od wielu lat widać, że coraz więcej firm używa sieci do promocji swoich produktów i usług. Internet to przyszłość dla rozwoju handlu na skale światową.

Internet to przyszłość – strony www to najskuteczniejsza obecnie forma reklamy. Jeżeli nie idziesz z duchem czasu to znaczy, że zaczynasz się cofać – patrząc przy tym jak inne firmy rozwijają skrzydła..

Za każdym razem oddajemy w pełni gotową i działającą witrynę internetową. Jest ona zaprojektowana przy użyciu najnowszych, najbardziej zoptymalizowanych i naszybszych technologii, a jej budowa pozwala w razie potrzeby dowolnie ją modyfikować i aktualizować.

Pierwszym etapem współpracy jest dokładne określenie tematyki, wyglądu i zawartości strony. Większość naszych klientów to osoby z różnych stron Polski, dlatego też kontakt telefoniczny oraz e-mailowy są jedną z najczęstszych i najbardziej wygodnych form współpracy. Wszelkie materiały przesyłane są drogą elektroniczną oraz na płytach CD lub DVD.

Kiedy posiadamy już potrzebne materiały i doprecyzowane szczegóły projektu, przygotowujemy projekt graficzny. Po wspólnej ocenie jego wyglądu, przechodzimy do kolejnego etapu, którym jest wykonanie pozostałej części strony, czyli przygotowanie wszystkich pozostałych podstron i odpowiednie wypełnienie ich treścią. Na koniec pozostaje przetestowanie działania i uruchomienie strony pod naszym projektowym adresem w Internecie.

Tworzenie stron internetowych w większości przypadków trwa ok. 10 dni. Jedynie bardzo zaawansowane projekty wymagają dłuższego czasu oczekiwania.